Tatuaże i garnitur 0
Tatuaże i garnitur

Tatuaże są wszędzie!

Wystarczy spojrzeć na przeróżnych influencerów, sportowców, celebrytów… Na galach sportowych co drugi piłkarz ma dość widoczny tatuaż. W połączeniu z garniturem wygląda to bardzo dobrze. Ludzie przestali bać się łączyć styl elegancki ze stylem dotychczas kontrowersyjnym. Staroświeckie powiedzenia ,,jak będziesz wyglądać na starość z takimi tatuażami’’ już na nikim nie wywierają zbytnio większego wrażenia.

Zwracające uwagę społeczeństwa

Aktualnie w social media możemy znaleźć sporo osób publicznych, które nie boją się tego połączenia. Niektóre marki, zdobywające swoich ambasadorów szukają osób, które będą ją w jakiś sposób wyróżniać. Dość często widzimy gwiazdy na skalę światową osoby, które tak jak David Beckham promują ekskluzywne marki. Przybliżając polskich sportowców jak Marcin Różalski czy Artura Szpilkę lub celebrytę Daniela Majewskiego nie obawiają się odkryć swojego wytatuowanego ciała. Wręcz przeciwnie. Tatuaże w połączeniu z ze stylem eleganckim uwydatniają całokształt.

 

Czy stanie się to codziennością?

Dość spora ilość społeczeństwa boi się, że nie dostaną pracy np. w korporacji ze względu na tatuaż. Czy pracodawca boi się, że jego nowy pracownik w garniturze będzie odstraszał nowych kontrahentów? Świat poszedł naprzód, coraz więcej pracodawców przestało zwracać na to uwagę. Lecz jeszcze często nie spotyka się to z aprobatą w miejscach pracy. Wiele osób wciąż walczy o akceptację wytatuowanego ciała w miejscu pracy.

 

Odmienność nie jest wcale taka zła

Czy więc osoby wytatuowane wyglądają gorzej z powodu posiadania trochę atramentu pod skórą? Oczywiście jest to kwestia dyskusyjna. ,,O gustach się nie dyskutuje’’ lecz zacznijmy tolerować, nie hejtować od razu gdy zobaczymy kogoś z widocznym tatuażem.

 

Odzwierciedlenie męskości

Wiele mężczyzn decyduje się na tatuaż ze względu na podniesienie jego atrakcyjności w ten sposób. Oczywiście, badania dowodzą, że kobiety widzące mężczyzn wytatuowanych uważają, że są bardziej męscy, dominujący… A więc drodzy Panowie, nie bójcie się połączenia garnituru z tatuażami. Jest to teraz bardzo modne!

Zadajmy sobie więc pytanie… Czy łączyć tatuaże z garniturami? Oczywiście że tak!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Opinie o Dadson.com.pl na Opineo.pl Odznaka Opineo
Sklep internetowy Shoper Premium